چهارشنبه, 30 ارديبهشت 1394 ساعت 14:25

آموزش اینورتر شرکت امرون

فایل پی دی اف

نوشته مهندس صاحبی

Image result for ‫اینورتر امرون‬‎

لینک دانلود

پسورد:   www.abba1.org

پنج شنبه, 24 ارديبهشت 1394 ساعت 10:29

آموزش اینورتر

فایل پی دی اف

نوشته مهندس صاحبی

یکشنبه, 20 ارديبهشت 1394 ساعت 03:26

دانلود پایان نامه طراحی مخازن نفت بر اساس استاندارد API0

ایان نامه طراحی مخازن نفت بر اساس استاندارد API توسط آقایان کاوه شمسیزادگان و حمید مهدیزاده در 172 صفحه تهیه و تدوین شده است. فهرست مطالب این پایان نامه به شرح ذیل است:

فصل اول: مقدمه

فصل دوم: آشنایی با مخازن

فصل سوم: نصب مخازن

فصل چهارم: تایید جوشکاری

فصل پنجم: بازرسی مخازن

فصل ششم: تایید صلاحیت دستورالعمل جوشکاری

سه شنبه, 15 ارديبهشت 1394 ساعت 16:50

کپسول های ترک اعتیاد عطاری ها؛ دوغی یا فلفلی

با توجه به فروش و عرضه این نوع کپسول ها در عطاری ها تجربه یکی از مصرف کنندگان را در زیر مینویسم

سلام من 30 سال سن دارم و کارگر ساختمانی و مجرد. با عرض معذرت یک سالی هست که از این کپسول ها مصرف میکنم و این اواخر مشکلات مصرف به حدی شده که تصمیم دارم هر جوری که شده قطع مصرف کنم. در اینجا میخواستم تجربه مصرف خودم رو با خوانندگان این سایت به اشتراک بزارم. راستش من دو سال قبل حدود یک سالی به ماده مخدر تریاک وابسته شدم و بطور اتفاقی با این کپسولهای ترک اعتیاد آشنا شدم بخاطر همین تصمیم گرفتم امتحانش کنم.و از مصرف اولین کپسول تا الان حدود یک سالی میشه که گرفتارم کرده.پارسال هم توی اینترنت سرچ زدم ولی بجز گزارش سایت جام جم مطلب دیگری در موردش نبود وامسال هم که اسم کپسول نارنجی را در گوگل زدم دیدم این سایت هم در موردش مطلب کاملتری گذاشته.اول میخوام در مورد تاثیراتش در کوتاه مدت و بعد هم در بلند مدت براتون بگم(منظور از بلند مدت یعنی همین یکسالی که من استفاده کردم و به شدت زیان دیدم) 15 دقیقه بعد از خوردن اولین کپسول بدنتون به شدت نیاز به آب پیدا میکنه حدود 2-3 لیوان بعد بدن شروع میکنه به گرم شدن و انرژری خیلی خیلی زیادی رو در وجودتون احساس میکنید و احساس یک شادی وصف ناپذیری میکنید این احساسات خوب از 45 دقیقه بعد از بلعیدن کپسول شروع میشه و دو ساعت اول. اوجش هست و تا 24 ساعت کم کم شروع میکنه به فروکش کردن.این احساس شادی و قدرت بدنی و افکار مثبت و افزایش تحرک بدنی و افزایش میل جنسی ووو... به حدی خوشایند هست که شما 99.5 احتمال داره کپسول دوم رو هم مصرف کنید که بدون اینکه اصلا متوجه بشید در چه باتلاقی دارید فرو میرید. خوب این آثار کوتاه مدت و گذرای قضیه بود حالا بریم سراغ ضربه هایی که به خود و اطرافیان میزنید ! من برای اینکه متنم زیاد نشه و احتمال سایت بخاطر طولانی شدن اون رو رد نکنه و شما هم از خوندنش خسته نشید مضراتش که خیلی هم زیاد هست رو به صورت تیتر وار میگم و وارد جزییاتش نمیشم.بی خوابی و به هم ریختن ساعت بدن و به ت ب ع اون از دست دادن کار و موقعیت اجتماعی فرد هست(همین الان که من دارم این متن رو مینویسم 2 ساعت از نیمه شب گشته ولی من احساس میکنم سر ظهره) باور کنید جدی میگم. و ضرر بعدی غوطه ور شدن در اوهام و خیالات و فاصله گرفتن از دنیای واقعی هست که من خودم زیاد متوجه این مورد نیستم ولی از نگاه و نوع برخورد اطرافیان کاملا متوجه میشوم که چیزی در من غیر طبیعی هست و به شد

شما هم اگر تجربه های دارید برای نجات جوانان به اشتراک بگذارید